پرسش و پاسخ

پرسشی بدون پاسخ نمی ماند

در اینجا می توانید پاسخ پرسش هایتان را بیابید

بر روی سوال مورد نظر کلیک کنید و پاسخ را مشاهده نمایید

شرکت هانا وب سانا چه کاری انجام می دهد؟

شرکت هانا وب سانا با بهره گیری از دانش متخصصان خود در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت و از ابتدا تا انتهای پروژه در خدمت مشتریان می باشد.

برای داشتن یک وبسایت از کجا باید شروع کرد؟

از طریق ارتباط با ما میتوانید به رایگان در این خصوص مشاوره بگیرید ، تمام کارها را به ما بسپارید و با خیالی آسوده در این راه قدم بگذارید

معنی سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

سئو مخفف برای عبارت بهینه سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) است. یعنی رعایت استانداردها در برنامه نویسی وب سایت به نحوی که برای موتور های جستجو خوانا و شفاف باشد. در صورتی که سئو در وب سایت به شکل صحیح و استاندارد انجام شود منجر به نمایش وب سایت در نتایج جستجو و قرار گیری در صفحات اول می شود. در حال حاضر بزرگترین موتور جستجو متعلق به گوگل است .شرکت گوگل با بهره گیری از الگوریتم و روشهای مختص به خود به عنوان شاخص سئوی وب سایت میباشد.

روال کار طراحی سایت در شرکت هانا وب سانا چگونه است؟

به شکل کلی پس از عقد قرارداد و انتخاب دامین و ثبت آن، کارفرما تصاویر ، کاتالوگ ،  فایل و مستندات را به شرکت هانا وب سانا تحویل میدهد. پس از 5 روز نمای گرفیکی وب سایت به صورت تصویری به کارفرما جهت تایید ارسال میگردد و پس از تایید کد نویسی توسط تیم برنامه نویسی آغاز  میشود و در بازه ی 3 تا 4 هفته پروژه بر روی هاست قرار میگیرد و پس از آن طی چند جلسه و به صورت غیر حضوری آموزش به کارفرما داده می شود و ضمنا اصلاحات احتمالی نیز انجام می پذیرد.

برای مدیریت وب سایت نیاز به آموزش میباشد؟

بله و این کار از طریق کارشناسان شرکت هانا وب سانا به مشتریان انجام میشود و به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام پذیر است ، تعداد جلسات با توجه به توانایی افراد متفاوت است و معمولا در طی چند جلسه به نتیجه مطلوب می توان رسید.

وقتی گفته میشود یک وب سایت ریسپانسیو یا واکنش گراست ، دقیقا چه معنی دارد؟

در روش غیر واکنش گرا برای نمایش یک وب سایت درکامپیوتر و موبایل دو طراحی مجزا انجام می پذیرفت  و با توجه به تشخیص  مرورگر کاربر به نسخه مخصوص کامپیوتر و یا نسخه مخصوص موبایل هدایت میشد ، با توسعه تکنولوژی وب و ظهور طراحی سایت واکنش گرا لایه های وب سایت به شکل  شناور طراحی و پیادده سازی می شود و به مانند آب که در هر ظرفی شکل همان ظرف را میگیرد ساختار وب سایت در دستگاه های مختلف مثل: تلفن هوشمند ، تبلت و کامپیوتر رومیزی و لبتاب به شکل یکسان و البته مطابق اندازه صفحه نمایش مطابقت پیدا میکند.

فرق بین وب سایت استاتیک و وب سایت داینامیک در چیست؟

وب سایت استاتیک (ایستا) نیاز به تغییر مداوم محتوا(تصاویر، متن و…) ندارد و این گونه وب سایتها به طور معمول دارای کاربرد جهت معرفی می باشند و تغییرات محتوای سایت به صورت متناوب و به ندرت صورت می گیرد اما وب سایتهای داینامیک (پویا) با توجه به کارآیی نیاز به تغییرات پی در پی محتوا داشته و بر اساس نیاز و کارکرد وب سایت دچارتغییرات،بازطراحی و توسعه می شود.

پرداخت قیمت طراحی سایت به چه صورت است؟

قیمت طراحی سایت در سه مرحله , 40 درصد هنگام عقد قرارداد , 30 درصد زمان تایید طرح اولیه سایت و باقیمانده مبلغ زمان تحویل و پس ازآموزش به صورت کامل دریافت می گردد و البته تا یک سال با پشتیبانی رایگان همراه شما خواهیم بود  .

لطفا برخی از پروژه هایی که اجرا کردید را ذکر نمایید؟

از افتخارات ما اجرای صرافی ارز دیجیتال اتوماتیک برای اولین بار در کشور ، کد نویسی درگاه واسط بانکی و سیستم ترخیص مشابه گمرک  میباشند ، البته پروژه های دولتی و استارت آپی دیگری نیز وجود دارند که به دلایل قانونی و تعهد به عدم افشا قادر به ذکر آنها نمیباشیم

ارتباط

راه های ارتباط متنوع جهت پاسخ به ابهامات،پرسش و مشاوره مشتریان

بررسی

تغییرات مطابق نیازهای جدید مشتری و تست مداوم سلامت ، سرعت و امنیت سیستم

پشتیبانی

هفت روز هفته و بصورت 24 ساعته پشتیبان کسب و کار شما در فضای مجازی هستیم

مراجعه حضوری

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 تا 13 و عصرها از ساعت 15 تا 21 مشغول به کار هستیم