خدمات ما

از خدمات مان بهره مند شوید
a

طراحی وب سایت توسط فریم ورک و سیستم مدیریت محتوا

بر اساس نیاز مشتری ، اهداف ، خط مشی ، امکانات مورد نیاز، تیم برنامه نویسان شرکت هانا وب سانا بر اساس مدل ام وی سی تحت فریم ورک لاراول وسیستم مدیریت محتوا در بستر وردپرس دانش و توانایی طراحی ، کد نویسی و پیاده سازی وب سایت را داشته و آماده ارایه به کارفرما می باشد.این مهم پس از مشاوره رایگان به کارفرما عرضه میگردد و انتخاب نهایی بر اساس تصمیم وامکانات درخواستی کارفرما می باشد.

توسعه سیستم

جهت وب سایت های پویا (داینامیک) و سیستم های پیچیده تحت وب که نیازهای کارفرما پی در پی در حال تغییر بر اساس بازار هدف می باشد،شرکت هانا وب سانا بر اساس درخواست کارفرما و امکان سنجی مطابق زمان بندی مورد تایید کارفرما اقدام به افزودن قابلیت های جدید،بهبود عملکرد،تغییرامکانات سیستم و در بخش امنیت پیاده سازی روشها و تکنولوژی های جدید براساس سطوح استاندارد می نماید ، بدیهی است کلیه موارد ذکر شده در مورد وب سایت هایی که توسط شرکت های دیگر انجام شده و توسط کارفرما به شرکت هانا وب سانا ارجاع میگردد نیز صادق میباشد.

a
a

حضور در شبکه اجتماعی

با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی و بهره مندی از بستر آن به عنوان مکمل برای وب سایت می توان از این فرصت به بهترین وجه ممکن و البته به روشی استاندارد بهره مند گردید،در نیل به این اهداف تیم برنامه نویسی و سوشیال مدیا در شرکت هانا وب سانا با ترکیب تکنیک ها و ایده ها بهترین پیشنهادات را برای افزایش نفوذ کسب و کار شما در بازار هدف به عمل می آورند. با توجه به تغییر مداوم این فضای جدید ، پیشرفت همگام با توسعه را در این خصوص با ما تجربه کنید.

سئو و آنالیز

شناخت نیاز واقعی کاربران و ایجاد ارتباط درست با آنها با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل مطابق بازخوردها برای ارایه راهکار مشتری مدارانه به  کارفرما  . بهینه سازی جهت موتورهای جستجو با رصد مداوم در ابزارهای اختصاصی و ایجاد تغییرات محتوایی و فنی مطابق با توصیه های شرکت های بزرگی مثل گوگل ، مایکروسافت (بینگ) و یاهو

a